Провеждане на състезания/Смяна на карта

Имате предложение за някой от нашите CS 1.6 сървъри? Споделете го с нас!
Заключено
Аватар
lyk OFF
Сървър Админ
Сървър Админ
Ник в Counter-Strik: lyk
Bulgaria

Провеждане на състезания/Смяна на карта

Мнение от lyk »

Здравейте!
Кратко резюме:
Имам няколко предложения относно сървъра "d2 only". Сървърът има посещаемост, като моите наблюдения са, че тя се увеличава след 00:00 часа до към 03:00 - 04:000 сутринта. За да има по-голям интерес от страна на потребители, е нужна промяна, с която да им се привлече вниманието. Всеки потребител посещава сървърите с една цел - развлечение. За всеки човек думата "развлечение" се разбира по различен начин - някои търсят тръпката от това да си спомят времената, в които се играеха отборни състезания (5vs5), други - просто, за да станат първи в ранклистата, за да се похвалят сред приятели, а трети - да освободят натрупаното напрежение от деня. Независимо от причината, всеки потребител търси различни преживявания и тръпка. По отношение на смяната на карта в конкретизиран ден от седмицата, това би могло да бъде добър старт за подпомагане за увеличаване на посещаемостта, както и провежданането на
предварително организирании и уговорени срещи между отбори в определени часове, в които админ ще наблюдава и ще премахва външните посетители.

1. ТЕМА НА ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Провеждане на отборни състезания/Смяна на карта в определен ден.
2. ЗА КОЙ СЪРВЪР СЕ ОТНАСЯ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО? :
Dust2 Only
3. С КАКВО ЩЕ СПОМОГНЕ ЗА РАВИТИЕТО?:
Думата развитие сама по себе си говори за нещо различно от предлаганото/от това, което е било/нова методика на работа, с която да се пробуди интерес у потребителите. Предлагаме ново развлечение, получаваме нов набор от участници, с което сървърът ще придобие по-голяма и така очакваната популярност, от което следва и че той ще бъде успешно и представително популяризиран - предлага развлечение. Тоест - развива се!
4. ОБСЪДИХТЕ ЛИ ГО С НЯКОГО ОТ ЕКИПА?:
Предложението ми е към всички от екипа, като нямам лична кореспонденция с някого от тях.
5. ДАЙТЕ ИНФОРМАЦИЯ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАТЕ:
Предложението ми за провеждане на отборни състезания в предварително уговорен час с админ, е с доста лесна концепция: Админът наблюдава, отсъжда победител, публикува и известява победителя, като за края на месеца може да има и ранклист за отбор, който е успял да направи най-много победи.
Поздрави!

• Реклама
Аватар
Andonov °F0UND€® OFF
Администратор
Администратор
Discord: Andonov#0244
Ник в Counter-Strik: Andonov
Се отблагодари: 23 пъти
Bulgaria

Re: Провеждане на състезания/Смяна на карта

Мнение от Andonov °F0UND€® »

Благодаря за предложението, аз съм ЗА, нека останалите изкажат своето мнение.
Изображение

Аватар
Ivanov305 MOD OFF
Модератор
Модератор
Получена благодарност: 1 път
Bulgaria

Мнение от Ivanov305 MOD »

Аз също съм ЗА.

Аватар
Support Support OFF
Администратор
Администратор
Ник в Counter-Strik: Support
Получена благодарност: 2 пъти
Bulgaria

Мнение от Support Support »

ОДОБРЕНО !

Свържи се с мен в дискорд , за да обсъдим допълнителните детайли и да решим кога ще бъде и дали ще има активни колеги .

Заключено

Обратно към “Предложения и идеи”